ECA DESIGN

ECA DESIGN

biuro projektowe wrocław nadzory budowlane wrocław

ECA DESIGN to zespół wykwalifikowanych projektantów i budowlańców, absolwentów Politechniki Wrocławskiej z uprawnieniami budowlanymi bez ograniczeń w każdej specjalizacji. Od czterech lat wykonujemy różne, niekiedy bardzo skomplikowane zlecenia, każde – rzetelnie, dokładnie i terminowo.

Zarówno nasza firma, jak i współpracownicy posiadają ubezpieczenie OC.

Biuro projektowe we Wrocławiu ECA DESIGN ma w dorobku wiele prestiżowych i wymagających prac. Wśród nich jest m.in. inwentaryzacja budowlana kompleksu budynków Instytutu Niskich Temperatur i Badań Strukturalnych Polskiej Akademii Nauk, którego powierzchnia przekraczała 15 tys. m2.

Zrealizowaliśmy także wymagające nieszablonowych rozwiązań projekty inżynieryjne, takie jak stalowa obudowa agregatu sprężarkowego w tłoczni gazu na KZG Przemyśl Zachód dla PGNiG S.A. czy projekt osłony dźwiękochłonnej dla turbozespołu w elektrowni PGE Opole. Z tego drugiego zlecenia jesteśmy szczególnie dumni, ponieważ projekt został opracowany tak, by zarówno na etapie projektowania, jak i montażu osłony uniknąć przerywania pracy turbozespołu na dłuższy czas. Dzięki temu, że wszystkie pomiary oraz przyjęte założenia były bardzo dobrze przemyślane, turbozespół został wyłączony jedynie na bardzo krótki czas w celu montażu obudowy. Nie było więc miejsca na nawet najmniejszy błąd. Projekt został zrealizowany w terminie bez jakichkolwiek problemów technicznych.

 

Zobacz, jak współpracę z nami ocenili nasi klienci. Obejrzyj więcej naszych projektów i realizacji